NIECH CZYNY ŚWIADCZĄ O NAS

Strefa VOD

- Oglądaj legalnie filmy VOD w jakości HD

Oglądaj legalnie filmy w jakości HD. Do wyboru masz ponad 600 filmów – począwszy od światowych premier, na klasyce kina kończąc. Baza filmów podzielona jest tematycznie, dlatego z łatwością można znaleźć interesujący film.
ZIBRA MATEO

- Sprawdź pogodę na najbliższe dni

Zibra Meteo to aplikacja, która w łatwy sposób pozwoli ci sprawdzić aktualną pogodę oraz tą na nadchodzące dni. Oprócz możliwości wyboru pogody dla dwunastu największych miast Polski, możesz również sprawdzić pogodę dla ponad ośmiuset innych miejscowości.
ZIBRA STATS
ZibraStats – efektywne narzędzie statystyczne i analityczne dla HbbTV. System monitoruje urządzenia i ich aktywność. Dostarcza statystycznych lub behawioralnych analiz dla platform HbbTV lub programów TV.
TOTOLOTEK
Totolotek, pierwsza aplikacja HbbTV sportowych zakładów wzajemnych w Polsce. Dostępna na platformie ZibraPlanet.
ZIBRA LINGUA

Innowacyjna aplikacja HbbTV łącząca naukę z zabawą. Ucz się nowych słówek w kilku językach obcych!

Serwis HbbTV "Pytanie na Śniadanie"
27 września uruchomiony został przez Telewizję Polską serwis HbbTV do programu „Pytanie na Śniadanie”. Serwis został przygotowany we współpracy z TVP i dostępny jest na kanale TVP2 i TVP2HD telewizji cyfrowej naziemnej. Działanie serwisu jest dla nas powodem do dumy. Aplikacja pracuje na telewizorach zgodnych ze standardem HbbTV.
Translate »