Zibra Planet

Zibra Planet to twoje osobiste centrum rozrywki. Usiądź wygodnie przed telewizorem i obsługuj wyświetlane aplikacje za pomocą pilota, tabletu lub smartfona. Czytaj wiadomości, sprawdź pogodę, graj w ulubione gry! Zibra Planet to nasze autorskie rozwiązanie w skład którego wchodzi wiele ciekawych aplikacji i gier, których liczba stale się powiększa.


Strefa VOD – Oglądaj legalnie filmy VOD w jakości HD

Oglądaj legalnie filmy w jakości HD. Do wyboru masz ponad 600 filmów – począwszy od światowych premier, na klasyce kina kończąc. Baza filmów podzielona jest tematycznie, dlatego z łatwością można znaleźć interesujący film. Z opisów dowiesz się wszystkiego o filmie który chcesz obejrzeć, a dzięki dołączonym zwiastunom szybko zdecydujesz czy dany film jest właśnie dla Ciebie.

svod2


 

zibra-meteo-1-2

Zibra Meteo – sprawdź pogodę na najbliższe dni, szybko i wygodnie.

Zibra Meteo to aplikacja, która w łatwy sposób pozwoli ci sprawdzić aktualną pogodę oraz tą na nadchodzące dni. Oprócz możliwości wyboru pogody dla dwunastu największych miast Polski, możesz również sprawdzić pogodę dla ponad ośmiuset innych miejscowości. Dodaj swoje miasto do listy lokacji aby w łatwy sposób sprawdzać pogodę, bez zbędnego przeglądania długiej listy.


 

Zibra Stats

ZibraStats – efektywne narzędzie statystyczne i analityczne dla HbbTV. System monitoruje urządzenia i ich aktywność. Dostarcza statystycznych lub behawioralnych analiz dla platform HbbTV lub programów TV.

 

stats2Totolotek

Totolotek, pierwsza aplikacja HbbTV sportowych zakładów wzajemnych w Polsce. Dostępna na platformie ZibraPlanet.


Zibra Lingua

Innowacyjna aplikacja HbbTV łącząca naukę z zabawą. Ucz się nowych słówek w kilku językach obcych!
Battleship

Dzięki grze Battleship Zibratech oficjalnie wypłynęła na głębokie wody HbbTV !


RmfOn

Aplikacja HbbTV dla platformy RMFON! 100 kanałów tematycznych, newsy, wideo – każdy znajdzie coś dla siebie.


rmffm-1-2


zibra-football-rozgrywka-2

Zibra Football

Dzięki nowej grze Zibra Football możecie już teraz zmierzyć się ze znajomymi i poczuć emocje piłkarskiej rywalizacji. Zibra Football to nowe wcielenie „Piłkarzyków” rozgrywanych na kartce papieru za pomocą długopisu. Gra umożliwia rozgrywkę ze sztuczną inteligencją, ze znajomymi na jednym telewizorze lub łącząc się z nimi poprzez internet. Tak! Gra pozwala na rozgrywkę sieciową! Ponadto w trybie meczu z komputerem najlepsi gracze zostaną wpisani na tablicę wyników.


Bomb Master

Bomb Master – nowa gra na platformie Zibra Planet.
Zapraszamy do sprawdzenia swoich sił w nowej, wciągającej grze logicznej. Znajdź w jak najkrótszym czasie i w najmniejszej ilości ruchów wszystkie bomby na planszy. Na rozgrzewkę zacznij od łatwego poziomu, by w końcu z zamkniętymi oczami rozbrajać najtrudniejszą planszę i stać się Bomb Masterem. Zapraszamy do zabawy!


bombmaster-32048

Nowa gra „2048” dostępną na platformie Zibra Planet. 2048 z pewnością pochłonie Was na długie godziny. Zasady gry są niezwykle proste, na planszy należy łączyć kafelki w pary (2+2=4, 4+4=8…) aż osiągnie się kafel z numerem 2048. Ponadto w grze dostępny jest ranking graczy którzy uzyskali największą ilość punktów.


Aplikacja HbbTV Platforma Hybrydowa TVP

10 grudnia 2012 uruchomiony został przez Telewizję Polską główny serwis HbbTV – Platforma Hybrydowa TVP. Serwis został przygotowany przez naszą firmę we współpracy z TVP i dostępny jest na kanałach TVP telewizji cyfrowej naziemnej.

Serwis zawiera cztery stałe zakładki: „Info”, „Teatr Telewizji”, „Pogoda”, „Ankieta”. Piątym elementem menu jest aplikacja „Pytanie na Śniadanie”. Przedstawienie menu serwisu jako karuzeli pozwoli w przyszłości na rozbudowywanie zbioru udostępnianych aplikacji HbbTV.

Aplikacja pracuje na telewizorach i tunerach DVB-T zgodnych ze standardem HbbTV.

hub-tvp


Sport-TVP-3

Serwis sportowy HbbTV TVP

12 marca 2013, uruchomiony został przez Zibra Technologies we współpracy z TVP rozbudowany serwis sportowy. Serwis wykorzystuje technologię HbbTV i dostępny jest na kanałach TVP w cyfrowej emisji naziemnej.

Serwis został udostępniony w menu głównym Platformy Hybrydowej TVP. Wykorzystuje on cały ekran na potrzeby aplikacji oraz elementy jak obraz-w-obrazie (Picture-in picture) i animowana belka informacyjna. Zaimplementowane zostały również nowe rozwiązania funkcjonalne wykorzystujące w pełni ekran odbiornika TV.

Jest to pierwszy serwis HbbTV w Polsce oferujący bogate materiały VOD. Za jego pośrednictwem udostępniane są Informacje w postaci artykułów, galerie zdjęć z wydarzeń sportowych oraz wideo reportaże i wywiady.

Aplikacja pracuje na telewizorach i tunerach DVB-T zgodnych ze standardem HbbTV.

Zapraszamy do korzystania z serwisu!


Serwis HbbTV „Pytanie na Śniadanie”

27 września uruchomiony został przez Telewizję Polską serwis HbbTV do programu „Pytanie na Śniadanie”. Serwis został przygotowany we współpracy z TVP i dostępny jest na kanale TVP2 i TVP2HD telewizji cyfrowej naziemnej.

Działanie serwisu jest dla nas powodem do dumy.

Aplikacja pracuje na telewizorach zgodnych ze standardem HbbTV.